Fa TRLICAJan a Karel Trlica, 747 54 Litultovice 205, IČO: 441 92 631, DIČ: CZ5505182430, web: www.trlica.opavsko.com, e-mail: kvh.destne@seznam.cz

   Akumulátorové vyžínače a křovinořezy

Husqvarna 136LiC   Husqvarna 536 LiL                                                     Husqvarna 536LiR 

 

 Vyžínače

Husqvarna 122C   Husqvarna 525LK

 

 Křovinořezy

 

 Husqvarna 128R    Husqvarna 135R    

Husqvarna 533RS  Husqvarna 525Rx   

Husqvarna 535Rx  Husqvarna 535RxT  

Husqvarna 543Rs  Husqvarna 545Rx    

Husqvarna 545RxT  Husqvarna 555RxT

 

 Lesní křovinořezy

 Husqvarna 545Fx Husqvarna 555Fx 

 

 

  Ulehčete si námahu při vyžínání, sekání trávy a vyřezávání křovin

Vyžínání, sekání a vyřezávání v lese může být únavné – pokud nemáte vhodný stroj. Můžete se ale do těchto úkolů pustit se strojem, který je pro tuto práci vyrobený. Stroj, který kombinuje výkon s nízkou hmotností, usnadňující technologie se snadnou ovladatelností a vysokou produktivitou se skvělými výsledky. Pokud od svého pracovního dne očekáváte více, nehledejte nic jiného než výrobek Husqvarna.

Bezpečnost

Nosný popruh Trio-Balance je vybaven snadno dostupným bezpečnostním odjištěním. Křovinořez se od uživatele uvolní jedním jednoduchým pohybem.

Péče o životní prostředí

Naše stroje se dobře adaptují na životní prostředí. Patentované motory E-TECH a X-TORQ poskytují vynikající výkon s nízkou spotřebou paliva a nízkou hladinou výfukových plynů.

Ergonomie

Systém tlumení vibrací LowVib nabízí dvě úrovně vibrací. Motory s vyváženým těžištěm s palivovou nádrží v přední části nabízejí výjimečnou ovladatelnost. Nosný popruh Trio-Balance efektivně rozkládá hmotnost pro lepší pohodlí.

Odolnost

Všechny části se důkladně testují za extrémních podmínek, aby se potvrdila špičková odolnost.

Efektivita

Křovinořez Husqvarna mají motory s rychlou akcelerací a vysoké otáčky s optimalizovaným přenosem pro lepší výkon sekaní/řezání.

Vyžínače pro náročné vlastníky domů

V závislosti na velikosti vaší zahrady vám nabízíme vyžínače, které splní vaše požadavky. Tato řada vyžínačů vám jakkoli náročné vyžínání podstatně usnadní. Od vyžínání velmi husté trávy po jemné vyžínaní okrajů. Jsou skvělými stroji vhodnými pro vlastníka domu, který udržuje svou zahradu. Ergonomický design a nefalšovaný pocit provázející značku Husqvarna jsou zde přítomny, i když tyto stroje nepodávají tak vysoký výkon jako naše špičkové modely určené pro profesionály.

Efektivní vyžínaní trávy a odstraňování plevele z každého koutu

Pokud upřednostňujete a potřebujete univerzální vyžínač se snadnou ovladatelností s rukojetí ve tvaru D a výkon vyžinacího kotouče, je řada RJ s rukojetí ve tvaru J pro vás ta pravá. Standardně vybavena vyžínacím kotoučem a strunovou hlavou. Dost výkonná na to, aby zvládla všechno od husté trávy po plevel.          

 

    
                                      

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies
Doporucujeme: Povlečení, bytový textil, prostěradla -  Zakázkové stolařství -  Výroba z nerez oceli -  Interiery na zakázku -  Klempířství, pokrývačství, tesařství -  Cateringové služby -  Náhradní díly pro 3D tiskárny,Náhradní díly pro 3D tiskárny,