Fa TRLICAJan a Karel Trlica, 747 54 Litultovice 205, IČO: 441 92 631, DIČ: CZ5505182430, web: www.trlica.opavsko.com, e-mail: kvh.destne@seznam.cz

Ridery

Husqvarna R 112C            Husqvarna R 115C            

Husqvarna R 213C            Husqvarna R 216              

Husqvarna R 216 AWD     Husqvarna R 316 TsAWD

Husqvarna R 316TXsAWD Husqvarna R 320AWD    

Husqvarna R 418TsAWD  Husqvarna R 422TsAWD 

 

 

Příslušenství pro ridery

 Příslušenství 

 

 Ridery pro komerční použití

 

Husqvarna P 520 D Husqvarna P 524

 

Husqvarna P 525 D

 

Příslušenství pro komerční ridery

Příslušenství pro komerční ridery

 

 

Efektivní, všestranné a zábavné. Žádný div, že jsou naše ridery produktivní

 

Jako vždy, na začátku myslíme na vás. To je zřejmé u našich riderů s předním sekáním. Díky vpředu umístěnému žacímu ústrojí máte úplnou kontrolu nad svou pracovní plochou. Ustrojí umožňuje dosáhnou pod keře. Můžete se pohybovat poblíž plotů a zdí. Díky originální konstrukci našeho jedinečného kloubového řízení se naše ridery extrémně snadno ovládají. To znamená, že pracujete efektivněji, i když máte v práci překážky. Ve zkratce, s riderem budete mít perfektní pracovní výsledky při rychlejší práci a menší námaze.

 

Bezpečnost

 

Patentové kloubové řízení rideru Husqvarna poskytuje skvělou rovnováhu v plných otáčkách. Náhon všech kol zaručuje průchodnost na nerovném, mokrém a klouzavém povrchu a svazích a automaticky nastavuje průchodnost na všech kolech.

 

Efektivita

 

Vpředu umístěné žací ústrojí s velkou kapacitou umožňují výborný přístup do rohů, sekají trávu u plotů a zdí, pod keři a lavičkami v parku.

 

Ergonomie

 

Všechny ovládací prvky a páčky jsou seskupeny v dosahu obsluhy. Všechna žací ústrojí Combi lze snadno zvednout do servisní polohy bez použití nástrojů. Výborné pro snadné čištění a servis.

 

Odolnost

 

Všechny ridery Husqvarna mají přesně svařovaný ocelový rám o tloušťce 3 mm. Celý rám je ošetřen práškovou metodou, která optimálně chrání před rzí.

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies
Doporucujeme: Povlečení, bytový textil, prostěradla -  Zakázkové stolařství -  Výroba z nerez oceli -  Interiery na zakázku -  Klempířství, pokrývačství, tesařství -  Cateringové služby -  ,,